امکان سفارش  پنج  نوع تقویم تک برگ دیواری (پوستری) در موسسه نی نی میکس وجود دارد .


**
  به صورت پیش فرض تقویم دیواری تک برگ (پوستری) سایز آسه با روکش لمینت انتخاب میگردد .ابعاد تقویم تک برگ سایز آسه 40*30 می باشد . و لمینت برای حفظ آثار چاپی به کار می رود در واقع لمینت کردن به معنی استفاده از لایه پلاستیکی  نازکی بر رو و پشت صفحه چاپی می باشد  (مثل کارت ملی )که آن را در برابر رطوبت و تغییر دما حفظ می کند.

** تقویم دیواری سایز آچهار (پوستری ) با روکش لمینت ،  که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  در سایز30*20  با روکش لمینت چاپ شده وبرای شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آسه بدون روکش لمینت ، که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  درسایز 40*30 بر روی مقوا گلاسه مرغوب چاپ شده و به آدرس شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آچهار بدون روکش لمینت ،که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  درسایز 30*20   برروی مقوا گلاسه  چاپ شده و به آدرس شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آچهار مگنتی ، با انتخاب این منو طرح انتخابی شما بر روی صفحات مگنتی (آهنربایی) چاپ می شود . که قابلیت اتصال به درب یخچال وکابینت  .. را دارد  و به آدرس شما ارسال می گردد.

 

با وارد کردن ایمیل خود تمامی آموزش ها را یکجا داشته باشید